Biz Kimiz - Technichane Technical Productio
14895
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14895,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.1,vc_responsive

Biz Kimiz

TECHNICHANE

Bundan 20 yıl önce, eğitimlerimizi tamamlayıp çıraklıkla başladık çok severek yaptığımız mesleğimize.

Her gün öğrendiğimiz, uyguladığımız, çokça deneyimlediğimiz her bir noktada ustalaştık yıllar içerisinde.

20 yılda geçirdiğimiz süreçler, gerçekleştirdiğimiz başarılar, işlerimizin başarısından duyduğumuz gurur ve edindiğimiz sektör deneyimi ile Şubat 2018 ‘de TECHNICHANE markası altında heyecanla yepyeni ve dopdolu bir serüvene başladık.

Kuruluşumuzdan bu güne kadar 3 basamaklı rakamlarla büyüttüğümüz TECHNICHANE ‘mizi
Çok sevdik, gönülden bağlandık, gururla yürüdük ve tutkuyla sarıldık.

TECHNICHANE olarak ses sistemleri, ışık sistemleri, görüntü sistemleri, sahne sistemleri ve teknik prodüksiyon hizmeti sunuyor aynı zamanda sorumluluğunu aldığımız operasyonun teknik proje yönetimini A’dan Z’ye gerçekleştiriyoruz. Böylelikle operasyonun bir parçası olmaktan öte projeyi sahipleniyor, işleyiş ve kontrol mekanizmasını sağlıyor ve hizmet verdiğimiz kuruluş ile iş birliğimiz kalite ve güvene dayalı olarak yürütüyoruz.

Hizmet verdiğimiz her müşterimize, her projeye aynı titizlikle yaklaşıp aynı özenle hayata geçirmeye ve başarılı sonuçlarla gurur duymaya devam ediyoruz.

Bu büyüme hızımızı kontrollü bir şekilde devam ettirmeyi, çalışanlarımız için güvenli liman ve hizmet verdiğimiz firmalarımız için kaliteli bir hizmet noktası olmayı hedefliyor ve inanıyoruz.